Boj s Lukom

Cenník pre boj s lukom

 Archery game / archery battle /archery strike /archery tag

Hru si môžu objednať hráči v týchto variantoch:

1/ pre 8 osôb v cene 250 Eur bez DPH (minimálna objednávka je 250 Eur bez DPH, hráčov môže byť aj menej, napr 6-7 )

2/ pre 10 osôb v cene 250 Eur bez DPH

3/ pre 12 osôb v cene 300 Eur bez DPH (organizátor má 50 % zľavu ak príde spolu aspoň 11 ľudí)

4/ pre 14 osôb je cena 325 Eur bez DPH (organizátor akcie, ktorý zabezpečí 14 ľudí, vrátane seba, má 100 % zľavu!)

5/ pre 16 osôb je cena 375 Eur bez DPH (organizátor hrá zdarma!)


Priebeh : na úvod sa rozdelíte do tímov a oblečiete si rozlišovacie vesty. Následne absolvujete krátky výcvik inštinktívnej bojovej lukostreľby (15 – 20 min. po ktorej sa začnú rôzne scenáre hier archery tag ako sú eliminácia súpera, boj o vlajku, „napoleonské bitky“, každý proti každému atď). Podľa veľkosti skupiny sa rozdelíte do menších tímov. V indoor hale je možné realizovať archery game (archery battle) pre max. skupinu 16 ľudí v jednom súboji. Ak budete väčšia skupina budete rozdelení do viacerých menších tímov a pripravíme Vám rôzne kombinácie súťaženia jednotlivých tímov.

Počas celého trvania hry je prítomný inštruktor, ktorý urobí základný výcvik lukostreľby, zároveň je i rozhodcom počas archery strike a robí servis výstroja.

Trvanie: celkové trvanie vrátane obliekania a výcviku bude trvať do 2,5 hod. Pri väčších skupinách nad 16 ľudí bude mať hra dlhšie trvanie adekvátne k veľkosti skupiny (max. do 3 hod.)

Doplňujúce informácie: do vnútornej haly si treba priniesť prezuvky (čistú pevnú obuv) a oblečenie prispôsobiť športu. Hala je temperovaná v zime.

Ak Vám budeme organizovať boj s lukom ako firemný program na teambuilding a hra bude zrealizovaná mimo našej vnútornej haly cena bude nastavená individuálne podľa miesta realizácie a počtu osôb. Prekážky potrebné na vybudovanie ihriska pre boj s lukom sú prenosné čo znamená, že Vám archery tag vieme pripraviť kdekoľvek na Slovensku kde bude vyhovujúci priestor. Vhodnosť priestoru musíme pred akciu zhodnotiť alebo Vám s výberom miesta poradíme. Teambuilding anywhere in Slovakia.

Motivácia a odmena pre organizátora akcie a partie pre archery tag / archery game!

Vyskladajte partiu a dostanete zľavu alebo hru boj s lukom úplne zadarmo! 

  • ak vyskladáte partiu min.14 ľudí (vr.vás) budete mať hru archery tag ako organizátor skupiny  úplne zadarmo!. Person who will will come with group of at least 13 other players to play archery battle is playing  FOR FREE !
  • ak sa Vám podarí ako organizátor skupiny vyskladať a priniesť na hru 11 ľudí budete mať Vy ako hráč archery tag zľavu 50% ! Person who will come with group of at least 10 other players to play archery battle is playing  FOR HALF FEE !