archery battle, arrow tag, archery attack, archery game, archery tag, archery strike, boj s lukom, arrow tag bratislava, arrow tag ba, archery tag bratislava Cenník - bojslukom.sk

Cenník

Cenník

30 Eur s DPH/osoba

Skupina: 8 – 16 ľudí

Priebeh : na úvod sa rozdelíte do tímov a oblečiete si rozlišovacie vesty. Následne absolvujete krátky výcvik lukostreľby (15 – 20 min.) po ktorej sa začne hra. Podľa veľkosti skupiny sa rozdelíte do menších tímov. V indoor hale je možné realizovať archery battle pre max. skupinu 16 ľudí v jednom súboji. Ak budete väčšia skupina budete rozdelení do viacerých menších tímov a pripravíme Vám rôzne kombinácie súťaženia jednotlivých tímov.

Počas celého trvania hry je prítomný inštruktor, ktorý urobí základný výcvik lukostreľby, zároveň je i rozhodcom počas archery strike a robí servis výstroja.

Trvanie: celkové trvanie vrátane obliekania a výcviku bude trvať do 2 hod. Pri väčších skupinách nad 16 ľudí bude mať hra dlhšie trvanie adekvátne k veľkosti skupiny (max. do 4 hod.)

Doplňujúce informácie: do vnútornej haly si treba priniesť prezuvky (čistú pevnú obuv) a oblečenie prispôsobiť športu. Hala je temperovaná.

Ak Vám budeme organizovať boj s lukom ako firemný program na teambuilding a hra bude zrealizovaná mimo našej vnútornej haly cena bude nastavená individuálne podľa miesta realizácie a počtu osôb. Prekážky potrebné na vybudovanie ihriska pre boj s lukom sú prenosné čo znamená, že Vám archery tag vieme pripraviť kdekoľvek na Slovensku kde bude vyhovujúci priestor. Vhodnosť priestoru musíme pred akciu zhodnotiť alebo Vám s výberom miesta poradíme.

Motivácia pre organizátora archery game!

Vyskladajte partiu a dostanete zľavu alebo hru boj s lukom úplne zadarmo! 

• ak vyskladáte partiu min.14 ľudí (vr.vás) budete mať archery tag ako organizátor skupiny  úplne zadarmo!

• ak sa Vám podarí ako organizátor skupiny vyskladať 11 ľudí budete mať Vy ako hráč archery tag zľavu 50% !