Boj s Lukom

Indoor hala

Archery game si môžete zahrať počas celého roka! Na boj s lukom máte k dispozícií indoor halu, ktorá sa nachádza vo Viničnom pri Pezinku (cca 15 km od Bratislavy). Hala je temperovaná. Aby ste sa cítili pri archery tag pohodlne a hru si poriadne užili je ideálne sa na ňu vhodne pripraviť a preto je potrebné si priniesť vhodné športové oblečenie (mikinu, dlhé nohavice). Počas hry boj s lukom budete v pohybe a preto je potrebné tomu prispôsobiť i športové oblečenie. Boj s lukom realizujeme celoročne v indoor hale, takže si hru môžete užiť kedykoľvek ak sa budete chcieť poriadne odviazať.

Min.požiadavka na skupinu v indoor hale na archery strike je 8 ľudí a max. 16 ľudí. Celkové trvanie je do 2 hod. pri skupine do 16 ľudí. Ak Vás bude viac budete rozdelení do menších tímov a čas sa adekvátne zvýši. Strelecká hra archery attack je vhodná pre partie, rodiny i ako program, ktorý môže byť súčasťou firemnej akcie a teambuildingu a je vhodný i pre všetky vekové kategórie.

Okrem archery battle Vám môžeme v indoor hale zorganizovať aj väčšinu našich ostatných teambuilding aktivít. Bohatú ponuku rôznych streleckých, zážitkových, fun aktivít nájdete na www.havefun.sk

Viac fotografií z archery tag nájdete vo fotogalérií.

Kdekoľvek na Slovensku

Ak budete chcieť zorganizovať boj s lukom mimo našej indoor haly ako súčasť programu pre Vaše firemné akcie alebo teambuilding môžeme archery game zrealizovať v mieste konania Vašej akcie. Ihrisko je prenosné a vďaka tomu ho vieme preniesť tam kde budete mať teambuilding. Archery tag si tak môžete užiť kdekoľek!

Pokiaľ zhodnotíme, že miesto je vhodné na streleckú hru archery strike nič nebráni tomu, aby sme boj s lukom zrealizovali kdekoľvek vonku, kde je trávnatá alebo iná vhodná plocha min. 25 x 15 m (lúka, športovisko, kurty) alebo vo vnútorných priestoroch ak hala spĺňa požiadavky na archery tag a min. uvedený rozmer.

V takom prípade sa i cena na nadstavuje individuálne podľa miesta akcie a celkového trvania, ktoré je nastavené podľa veľkosti skupiny. Ak hľadáte archery tag Bratislava u nás v indoor hale môžeme hru zorganizovať. Indoor lukostrelecká aréna sa nachádza vo Viničnom, kúsok od Bratislavy (cca 15 km).

Aktivitu boj s lukom môžete kombinovať aj s ostatnými aktivitami z našej širokej ponuky zážitkových teambuildingových aktivít.  Program na firemné akcie môže byť navrhnutý podľa Vašich predstáv a zvoleného časového trvania. S vhodným výberom Vám radi poradíme. Ponuku všetkých aktivít ideálnych pre firemné akcie, ktoré máte v pláne zorganizovať pre Vašich zamestnancov, klientov alebo obchodných partnerov nájdete na www.havefun.sk